X
تبلیغات
بادی گارد

رنجر

بادی گارد

شا خصه های یک بادی گارد چگونه است

(قسمت اول )به نام خداون مردان جنگ

محافظ شخصی فردی است که از فردی محاظت می‌کند، که غالباً مشهور، ثروتمند یا سیاسی باشند. کاربرد این افراد در جلوگیری از حمله ربودن و تروراز دست دادن اطلاعات محرمانه یا کارهای دیگر است.

افراد مشهور غالبا بیش از یک محافظ دارند که گروه آن‌ها توسط سازمان‌های امنیتی (خصوصی یا دولتی) مشخص می‌شود. اما این افراد از بهترین و ماهر ترین افراد هستند . این افراد می آموزند که با قدرت از هدف مورد نظر دفاع کنند . اما این بدان معنی نیست که به جان و زندگی خود علاقمند نباشند. این افراد در ابتدا باید به قدری ماهر باشند که بتوانند از خود دفاع کنند و در مرحله دوم از شخص مورد نظر دفاع کنند چون اگر غیر از این باشد کسی که نتواند از خود محافظت کند چگونه می تواند مدافع و محافظ شخصی دیگر باشد و بادی گارد مرده به هیچ دردی نمی خورد و یک بادی گارد باید در ابتدا از جان خود دفاع کند.

<a href=

مانور عملیاتی

یک بادی گارد می تواند یک شخص نظامی ، شبه نظامی و یا غیر نظامی باشد . یک بادی گارد باید بتواند در شرایط سخت قدرت تصمیم گیری قوی داشته باشد و بتواند در لحظات حساس به سرعت بهترین واکنش را نشان بدهد چون اگر غیر از این باشد تاثیرات جبران ناپزیری به دنبال خواهد داشت.

از دیگر ویژگی های یک بادی گارد پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی است چون اگر غیر از این باشد تحت تاثیر عوامل مادی به راحتی شکننده خواهد بود . اگر بتوان این گروه از افراد را به راحتی خرید دیگر هیچ کس امنیت جانی نخاهد داشت. یک محافظ باید همیشه آماده باشد و به محض وارد شدن به یک محیط فورا" نقاط ضعف و قوت محیط باید مورد بررسی قرار گیرد از جمله این نقاط می توان به راه های فرار محیط ، جان پناه ها در مواقع اضتراری ، چگونگی واکنش و استفاده از عوارض محیط و ...... اشاره کرد . بر خلاف تصور عموم این افراد باید بتوانند از قدرت تجسم و استدلال بالا برخوردار باشند و اگر شما تا به حال فکر می کردید که بادی گارد ها افرادی هستند که فقط از جثه و قدرت بدنی بالا برخوردارن و تفکر اندکی دارند باید بگویم در اشتباه هستید. تفکر و جانب انگاری از شاخصه های مهم یک بادی گارد سات چون یک بادی گارد احمق همه را به کشتن می دهد .بر خلاف تصور عموم که می پندارن محافظین شخصی بی عاطفه و بی احساس هستند این افراد باید به نوع بشر علاقمند باشند و از جان آنها دفاع کنند و فقط در صورت لزوم از سلاح گرم استفاده کنند و این افراد اجازه ندارند به راحتی به هر کسی آسیب بزنند.

البته ناگفته نماند این کار مانند هر کاری مشکلات خاص خود را به همراه دارد و می توان به جرات گفت که مشکلات بیشتری نسبت به سایر افراد دارن چون ارباب رجوع آنها قاتلین و خلافکاران حرفه ای هستند و باید جان افراد را در برابر این افراد حفظ کنند.

یک بادی گارد باید دارای پنج عنصر اصلی باشد :

سر عت ، قدرت ، انعطاف پزیری ، افتادگی ، بقا

پایان قسمت اول

+ نوشته شده در ۶/۱۰/۱۳۸۹ساعت ۲۱:۰۶ توسط سید پیمان دسته : نظر(1)