X
تبلیغات
غرور

رنجر

غرور

واعدو الهم ما الستطعتم من قوه

غرور ایرانی

زمین و آسمان و دریا در سیتره ماست
قدرتمند ترین نیروی مسلح منطقه و به زودی جهان

انشا الله به نماد زینت بخش واعدوالهم ما الستطعتم من قوه نائل شویم

سال ها بود که بعد از آخرین جهان گشای شرق یعنی نادر شاه کبیر دیگر ایران هیچ افتخاری کسب نکرد . قرعه حکومت به نام قجر افتاد . که زیاد هم مقصر نیستند . مردم ایران در قرن هجدهم برای اولین بار با دسیسه های انگلیس روبه رو شدند و تا بخواهند بفهمند دیگر کار از کار گذشت و خاک ایران فنا شد. در آن زمان افتخار ، داشتن زنان زیاد و سبیل بزرگ بود . ولی غافل از این که این ارزش ها بی غیرتی را برای مردم ایران به همراه آورد . مردم ایران سال ها مانند مرتعی بودند که انگلیس و روسیه در ان چریدند و سر آخر تفاله روی آن انداختند. در این دوران غرور و شرف ایرانی صفر بود و آنها هیچ نداشتند . مگر نه این است که یک وجب خاک با ارزش تر از هزار جوان است . پس چرا خاک دادند ولی خون ندادند.


چون در این زمان مردم می خواستند زنده باشند ولی من می خواهم زندگی کنم حتی اگر شده یک لحظه ولی زندگی کنم نه این که زنده باشم . ترکمن چای ، گلستان ، تالبوت ، 1919 ، و خیلی های دیگر لکه ننگ پیشانی بی غیرتی گذشتگان ماست . نوبت به پهلوی هم که رسید همان بود ولی منتها با کمی تفوت ولی این بار انگلیس اینقدر زرنگ و باهوش بود که خودش را از معرکه کنار کشید و مزدور جای خود گذاشت که بی فکران هنوز می پندارند پهلوی خوب بود. محمد رضا شاه پهلوی طوری به کارتر خیره می شد که انگار کارتر کلام فرمایش می کنند و او نیز بنده و شاگرد اوست . انگار نه انگار که علی حضرت شاه ایران عزیز بود . اگر شما برای خودت ارزش قائل نبودید این ربطی به ایران نداشت .

بالاخره بعد از سال ها جنگ و شکست خوردن از همه توانستیم در یک جنگ امتیاز به بیگانه ندهیم و سربلند باشیم . البته شاید نتوانستیم عراق را تصرف کنیم ولی نسبت به تاریخ ننگین دوره های قبل بسیار پر افتخار بود. تازه در این دوره مردم فهمیدند که یک وجب خاک گران تر از هزار جوان زیباست . غیرت لازمه یک مرد است ولی عزیز ترین ناموس یک مرد خاکش است نه زن و فرزند . شرف انسان مهمترین چیز است حتی از ایمان هم بالا تر است همان طور که حسین گفت :

اگر دین ندارید آزاده باشید


یادش بخیر امام خمینی فرمودند سربازان من هنوز به دنیا نیامدند ابلهان می خندیدند

پس از سال ها حس می کنم دیگر ایران چراگاه ماسون ها نیست . پس از سال ها حس می کنم که قدرت اهورایی این خاک در حال جان گرفتن است . پس از سال ها ما آمدیم و خار چشم ماسون ها شدیم . ما یک قطب جدید در دنیای امروز هستیم و حتما دنیا را تکان خواهیم داد .ما فاتحان بیدار همیشه حاضر از شمال پارس تا جنوب و خلیج همیشه فارسیم و به خداوندی خدا قسم ، به خداوندی خدا قسم ، به خداوندی خدا قسم اگر قومی یا نژادی اهم از ماسون ، عرب ، سهیونیسم ، ساکسون ، کمونیسم وووو ، هرکس که باشد ، چشم چپ به این خاک داشته باشد وجبی از خاک ایران را به خون هزار جوان رشید می خریم . جرات دارند امتحان کنند تا ببیند قدرت ایران و ایرانی را . گذشت آن زمان که به یغما می بردن نفت ما را و پای مال می کردند هویت ما را . امروز روز ما است .

به یاد آنان که سر باختند ولی بر ستم گردن افراختند.

نوبت پیش تازی ماست نفیسدول
+ نوشته شده در ۱۷/۱۱/۱۳۸۹ساعت ۲۲:۳۲ توسط سید پیمان دسته : نظر(1)