X
تبلیغات
شاخصه های بادی گارد

رنجر

شاخصه های بادی گارد

شاخصه های یک بادی گارد چگونه است
قسمت دوم

http://up.iranblog.com/images/v8dxpg1ggg3q9gephbuo.jpg
در قسمت قبل پاره ای توضیحات اولیه در مورد  یک بادی گارد دادم ولی در این مطلب می خواهم صفات و عناصر یک بادی گارد به تفسیر بگذارم . یک بادی گارد می تواند دارای پنج عصر اصلی است که به نوعی باعث دوام وماندگاری او می شود .

1- باد :
عنصر اول باد است که یک بادی گارد باید بتواند مثل باد سریع باشد و بدون اینکه دشمن متوجه او شود به سرعت باد وانکش دهد و او را از پای در آورد. این عنصر نماد سریع بودن یک بادی گارد در مواجهه با ضاربین و تهدید کنندگان است.


2- آتش :
آتش در درجه دوم قرار دارد و نماد خشم و قدرت است . بدون این عنصر یک بادی گارد از حرکت ثاقت است و فقط با دارا بودن عنصر قبلی می تواند سریع واکنش نشان دهد اما اگر به اندازه کافی دارای قدرت یا همان عنصر آتش نباشد نمی تواند حریف را مغلوب کند و از پا در آورد. اتش به نوعی نماد خشم و قرت در یک جنگجو محسوب می شود.
http://www.rahenejatdaily.com/oshpalaq/39/photo/oshpolaq5.jpg

3- آب :
خاصیت انعطاف پذیری این عنصر فوق العاده است . یعنی بادی گارد باید بتواند در شرایط و مکان های مختلف خود را وفق دهد و از شخصیت مورد نظر دفاع کند و فرقی نکند که در کجا باشد جای باز یا بسته خلوت یا شلوغ ، هر جا که باشد او باید بتواند خود را با مکان وفق دهد و به سرعت کلیه راههای خروج اضطراری را بررسی کند و در ذهن خود برای سرایط خطرناک برنامه ریزی داشته باشد و در همه جا آماده باشد . این عنصر نماد تطبیق پذیری است که آب راه خود را هر جا که باشد باز می کند.
http://www.2rnaz.com/khabar/7337_379.jpg

4- خاک :
این عنصر نماد سکوت ،افتادگی ، فروتنی و تواضع است که نشان دهنده شخصیت شما است.

5- خلاء :
عنصر بقا و ماندگاری و ظرف تمامی عناصر قبل خلاء است. خلاء باعث می شود تا زمان بی معنی شود لحظه ای می تواند ابدی باشد یا این که مدتها به سرعت بگذرد و این را خودتان باید درک کنید.

 

+ نوشته شده در ۲۶/۲/۱۳۹۰ساعت ۱۲:۳۲ توسط سید پیمان دسته : نظر(3)