X
تبلیغات
رنجر

رنجر

بودجه وزارت دفاع

بودجه وزارت دفاع یا وزارت رفاه
چرا ایران به فلسطین و لبنان کمک می کند؟

همیشه کسانی هستند که قصد ایجاد اصتحکاک و تنش دارند و یا هستند کسانی که واقعا بصیرت کافی ندارند .شاید وقت آن رسیده که در این مقاله جواب محکمی به این افراد داده شود . عوام عادت دارند وقتی در جمع فامیل یا دوستان هستند همه فن حریف می شوند . وقتی صحبت از دین می شود خودشان مجتهد شده و فتوا صادر می کنند ، بحث سیاسی می کنند ، اقتصاد دان می شوند ، انواع نسخه ها و دارو هارا صادر می کنند و از این دست حرف های صد تا یه غاز بدون منطق بسیار می گویند که هیچ گونه صلاحیتی در آن باب ندارند.
از مهمترین این حرف های بیهوده این است که چرا ایران به لبنان و فلسطین کمک می کند؟
چرا پول ایران باید در غزه و لبنان هزینه شود وقتی خودمان کمبود داریم ؟

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۸/۳/۱۳۹۱ساعت ۲۲:۵۹ توسط سید پیمان دسته : نظر(3)

نیرو صابرین

نیرو ویژه صابرین

رنجر های سپاه پاسداران

http://www.javanblog.com/uploads/r/12052270433.gif

بدون شک دیدن این افراد باعث بالا رفتن ضربان قلب دشمنان می شود و دیدن آنها شما را هیجان زده می کند این افراد منتظر هوای مناسب نمی مانند ، این افراد شرایط سخت بدنی  و روحی را دشوار نمی دانند ، مانند ما به بهانه روزه گرفتن عملیات خود را به عقب نمی اندازند ، این افراد می آموزند در بدترین شرایط و از همین شرایط بد، بر علیه دشمن استفاده می کنند . با ما باشید تا با نیرو صابرین بیشتر آشنا شوید .


برچسب‌ها: نیرو صابرین,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲/۳/۱۳۹۱ساعت ۲۲:۳۴ توسط سید پیمان دسته : نظر(2)

کماندو های ذوالفقار سپاه

کماندو های ذوالفقار سپاه

هر کشوری برای امنیت و حفظ حریم خود دارای نیرو های نظامی و شبه نظامی است که این نیرو ها با توجه به رسته سازمانی خود دارای وظیفه ای خاص هستند . در این میان کماندو های سپاه پاسداران در دنیا از اهمیت خاصی برخوردارند و صاحب نظران نظامی جهان با دیدی خاص به این نیرو ها می نگرند. از جمله این کماند های قوی ، کماندو های ذوالفقار هستند .

http://www.javanblog.com/uploads/r/120418105744.jpg


برچسب‌ها: نیرو ذوالفقار,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۴/۲/۱۳۹۱ساعت ۲۳:۵۶ توسط سید پیمان دسته : نظر(8)